KREDİ KARTI İLE ÖDEME 

Visa, master card ya da american express kartları ile tek çekimde ödeyebilirsiniz.
Aşağıda logosu bulunan kartlar ile 3-6-9 aylık vade farklı taksitlendirme yapabilirsiniz.

KREDİ KARTI İLE ÖDEME ALTYAPISI

baski24.com sipariş sisteminde tüm ödemelerinizi online internet üzerinden güvenli olarak kredi kartınızla yapabilirsiniz.
Sistemimizdeki tüm sayfalar 256bit SSL ile şifrelenerek güvenli dolaşım sağlamaktadır. 


baski24.com ödeme sisteminde sizden hiç bir şekilde kredi kartı bilgileriniz istenmemekte ve saklanmamaktadır. Tüm ödeme işlemleri iyzico WebPos Güvenli Ödeme Sayfasından yapılmakta ve ödeme işlemi TTNET iyzico güvencesinde yapılmaktadır.

iyzico, 150 fraud (sahtecilik) kontrol filtresi ile maksimum seviyede güvenliği garanti eder. 

iyzico Ödeme Seçenekleri  

baski24.com web sitesinde sizin sadece üyelik ve sipariş bilgileriniz tutulmaktadır. Kredi kartı ile bilgileriniz hiç bir şekilde mioprint.com tarafından alınmamakta ve saklanmamaktadır.
Bize sadece ödeme onayı bildirilir. Dolayısıyla aradaki iletişimden kaynaklanan güvenlik riskleri ortadan kalktığı için son derece güvenli bir ödeme sistemidir.
Gönder butonuna tıkladıktan sonra ödeme onayı almalısınız.
Eğer ödeme onayı almadıysanız kredi kartı bilgilerinizin doğruluğunu kontrol ediniz veya bankanızla temasa geçiniz.
Ödeme onayı almamış siparişler işleme konmayacaktır.
Ödemenizin onayı tarafımızca kontrol edildikten sonra siparişiniz hazırlanıp hemen kargoya verilecektir.

HAVALE ve EFT İLE ÖDEME

Hafta sonu ve resmi tatillerde yapılan Havale/EFT 'ler takip eden ilk iş gününden itibaren onaylanarak siparişiniz işleme alınacaktır.
Havale/EFT ile ödeme yaparken, açıklama alanına, sipariş numarasını ve sipariş verenin ad soyad bilgilerinin yazılması gerekmektedir.
Havale yöntemiyle ödeme yaparak siparişinizi verdiğinizde, önce sipariş talebinizin bize ulaştığına dair bir e-posta, ödemeniz bize ulaştığında ise ödemenizi aldığımız ve siparişiniz işleme konulduğuna dair bir e-posta tarafınıza yollanacaktır.
Siparişleriniz, ödemeniz bize ulaştığında işleme konulacaktır. Havale ile ödemesi yapılan siparişlerinizde teslimat süresinde 1 günlük gecikme yaşanabilir.


ÜRÜN GÜNCELLEMELERİ

Vermiş olduğunuz siparişlerde baski24.com değişiklik, düzenleme ve güncelleme hakkını saklı tutmaktadır. Bu güncellemelerden ekstra ücret talep edilemeyeceği gibi herhangi bir indirim de söz konusu olmamaktadır. Tarihi geçmiş ( sevgililer günü ürünleri, yılbaşı ürünleri, anneler-babalar günü ürünleri, takvimler, fotokitaplar vb.) ürünlerin güncellemesi aylık olarak baski24.com'un kontrolünde yapılmaktadır.


TESLİMAT

Her gün saat 13:30'a kadar verdiğiniz  baskı siparişleriniz aynı gün içerisinde, 13:30'dan sonraki baskı siparişleriniz, bir sonra kargoya verilecektir.
Cumartesi, pazar ve resmi tatil günlerinde herhangi bir saatte verilen siparişler, takip eden ilk iş gününden itibaren kargoya teslim edilir.
Özel Siparişleriniz en geç 3 iş gününde kargoya verilmektedir.
 
Havale/EFT yapabileceğiniz hesap numarası

Banka Hesap Bilgileri

Banka/ŞubeFinansbank/Altındağ
Hesap No50 2333 18
IBANTR430011100000000050233318