Hakkımızda

baski24.com Concept35 bünyesinde hizmet veren bir markadır.mioprint.com Türkiye`de ilk kez müşterinin istediği ölçüde ürün sipariş verebildiği eş zamanlı hesaplanabildiği online baskı sitesidir.

baski24.com Türkiye de hızla yayılan WEB2PRINT alanında öncü olma konusunda iddialıdır.Türkiye'de ilk kez mobile sipariş sitesini 2013 Mayıs ayında hayata geçirmiş, bu sayede müşteriler  akıllı telefon veya tabletlerindeki fotograflarla sitemizden ürünler sipariş verebilmişlerdir. Ürün yelpazemizi ve teknolojimizi her geçen gün artırıyoruz.

 

KURUMSAL MÜŞTERİLER BASKI24 İLE KAZANIYOR.

 

Yıllar süren Ajans ve Matbaa tecrübelerimiz doğrultusunda oluşturduğumuz web2print konsepti sayesinde hem ajans hem matbaa hizmetlerini tek çatı altında hesaplı, hızlı ve kullanışlı hale getirdik.
Şirketiniz ister 5 ister 500 çalışanlı olsun mioprint ihtiyacınız olan her türlü ürünü size sorunsuz sağlar.Türkiyenin neresinde olursanız olun mioprint size internet e sahip olduğunuz yer kadar yakındır.İster cep telefonunzdan ister laptopunuzdan bağalnıp siparişinizi verebilirsiniz.Fuarlarda size özel paketler sunar, Kosgeb destekleri için teklifler oluştururuz.
baski24.com olarak kurumsal müşterilerimize ait özel tasarım ve arşiv çalışmalarımız vardır. Bu sayede Firmanıza gerekli olan tüm basılı ürünleri 1-2 dakika içerisinde tekrar siparişini verebilirsiniz.
 


İster bireysel ister kurumsal müşterimiz olun yaptığınız her alışverişte puan toplayacaksınız. Alışveriş miktarlarınızın fazlalığına göre size indirim kuponları hediye edilecektir. Daha sonraki alışverişlerinizde bu kuponları kullanabileceksiniz.
“ Online Baskı Merkeziniz” sloganı ile tüm bireysel ve kurumsal müşterilerimize kaliteli ve hızlı hizmet vermek önceliğimizdir.

 

 

Resmi Bilgiler

 

 

 

Firma İsmi: concept35 görsel iletişim hizmetleri  / Fatih KUNDAKÇI
Adres:ŞEHİT TAHA CARIM CAD. 1/21 BORNOVA İZMİR
Vergi Dairesi: İzmir, Bornova 5920182634
İzmit Ticaret Odası Sicil No:1630321

 

 

Finansal Bilgiler

Banka Hesap Bilgileri

Para Birimi: TL
Alıcı Banka: HSBC Bankası
Şube: 352 1035687 270 00 TL BORNOVA ŞUBESİ
IBAN: TR 1100 1230 0352 1035 6872 7000